ПОВІДОМЛЕННЯ

Сьогодні, 27 серпня, у Львові червоно-чорні зуміли забити гол у ворота чемпіона України – донецького «Шахтаря». «Верес» був близький до повної перемоги у матчі, діючий чемпіон програв перший тайм, а потім лише завдяки рикошету зрівняв рахунок. Переможний гол «шахтарі» забили лише за дві хвилини до закінчення основного часу гри. Тим не менше, гра рівненської команди була видовищною, а перемога – сенсаційною. До того ж, відбулася вона у День міста Рівного та День шахтаря, і на відміну від концертів та ярмарків, організованих владою, перемога народного клубу стала справжнім подарунком рівнянам.

До Львова підтримати улюблену команду з’їхалося чимало вболівальників із Рівного – вісім вагонів спеціального поїзда були заповнені вщент. До того ж на «Арені Львів» було і чимало львів’ян, які теж підтримували «Верес». Загалом зібралося понад сім тисяч глядачів.

Особливим цей поєдинок був для Василя Кобіна, і не лише через багато років, проведених у донецькій команді. Для Василя цей матч став 200-м в українській вищій лізі, повідомляють в інформаційній службі НК «Верес». Крім Кобіна, не чужим «Шахтар» є і для Миколи Іщенка та наставника рівнян Юрія Вірта, які чимало пограли за помаранчово-чорних.

Але не екс-гірники, а колишній «динамівець» Валерій Федорчук став героєм в дебюті гри. Отримавши передачу зі штрафного від Миколи Іщенка, Валерій на 2-й хвилині влучно пробив у ближній кут воріт Андрія Пятова.

Після забитого голу «Верес» віддав перевагу гостям. Граючи другим номером, рівняни час-почас втікали в контратаки, насамперед, розраховуючи на реактивного Ростислава Волошиновича на лівому фланзі.

На другий тайм Фонсека випустив замість непомітного Коваленка Тайсона. І тиск «Шахтаря» посилився. Зрівняли рахунок гості на 55-й хвилині, коли після удару Марлоса м’яч, зачепивши Сергія Борзенка, підступно влетів у кут наших воріт.

На 88-й хвилині Геннадій Пасіч невдало вибив м`яч, і «гірники» швидко його повернули Дентіньо, той зміг виграти боротьбу в районі 11-метрової позначки, розвернутися і пробив повз Олександра Бандуру – 1:2.

«Верес» програв. Втім, програв у боротьбі. Програв дуже сильному супернику. І після цієї поразки футболісти з гідністю можуть дивитися в очі тисячам своїх прихильників.