ПОВІДОМЛЕННЯ

У Маріуполі команда із Рівного зіграла унічию із однойменним клубом. Поєдинок закінчився з рахунком 0:0, однак «Верес» здобув своє перше очко у новому сезоні, повідомляє інформаційна служба клубу.

Те, чого так довго чекали рівняни, нарешті сталося. Після двадцятидворічної перерви рівненський «Верес» повернувся до елітного дивізіону українського футболу. Після домашньої поразки від кременчуцького «Кременя» - 2:3 у червні 1995-го головний футбольний клуб Рівненщини покинув Вищу лігу на 8059 днів. Сьогодні у матчі проти ФК «Маріуполь» команда знову зіграла на найвищому рівні вітчизняного футболу.

Головний тренер Народного клубу Юрій Вірт так прокоментував дії своїх підопічних:

- Вважаю, що у першому таймі ми відіграли добре. «Маріуполь» практично не мав гольових моментів. За виключенням заключних трьох хвилин. Другий тайм, звичайно, хотілося розпочати зовсім по-іншому. Ми часто помилялися. Господарі могли забити. Я після гри подякував Саші Бандурі. У декількох епізодах він нас серйозно виручив.

Ми також мали свої гольові моменти. Непогано виходили з оборони в атаку. Але не вистачало останнього пасу і завершального удару. Якби трохи везіння - могли б поїхати з Маріуполя із трьома очками. Однак я задоволений і грою, і результатом.