ПОВІДОМЛЕННЯ

Сьогодні, 16 липня, у селищі Млинів на Рівненщині вже вдруге відбувся поєдинок з футболу на «Кубок Свободи». В ньому взяли участь 20 команд, які розіграли між собою чудові кубки, м`ячі та призовий фонд 20 тисяч гривень (дві із команд – з Волині). Організували та провели турнір завдяки Млинівській РО «Свобода» та її провіднику Володимиру Тутевичу.

В турнірі взяла участь і команда Рівненської обласної організації ВО «Свобода», яка минулоріч стала переможцем. Цього разу підопічні депутата обласної ради Володимира Валявки (саме він є капітаном рівнян) зайняли почесне третє місце, поступившись в півфіналі побратимам з Млинова.

Перше місце у турнірі зайняли гравці «Свобода-Млинів» (капітан – депутат райради Сергій Вишневський) , друге – команда «Вікторія» із селища Смордва Млинівського району.

Команда із Рівного посіла третє місце.

Команда, котра зайняла перше місце, окрім двох кубків - трофейного і перехідного, отримала також 10 тисяч гривень. Решту команд-переможців отримали футбольні м’ячі та грошові винагороди. Також цього річ вирішили преміювати і кращих гравця, воротаря, бомбардира та суддю. А ще кубком та м’ячем нагородили команду, котра посіла четверте місце.