ПОВІДОМЛЕННЯ

Фото зі сторінки Інни Грищун у Facebook.

В континентальній першості з веслування на байдарках та каное в Болгарії, команда українських веслувальниць посіла третє місце, поступившись лише 0,027 секунди команді з Польщі. Одна з наших спортсменок Інна Грищун на свої сторінці у Facebook виставила фотографію із бронзовою медаллю.

«Яке це прекрасне відчуття, коли за свою пророблену роботу отримуємо найкраще. Що може бути для спортсмена краще за підняття на п`єдестал і отримання медалі. Але нам є ще над чим працювати, щоб піднятися на п`єдестал в Рачіце», написала після фіналу байдарок-четвірок на своїй сторінці в Facebook хмельничанка Інна Грищун.

Нагадаємо, що окрім Інни Грищун до нашої команди четвірок на дистанції 500 метрів у Пловдиві (Болгарія) входили спортсменки з Луцька (Марія Повх), Полтави (Марія Кічасова) та Южного (Анастасія Тодорова). Тепер українські веслувальниці активно готуються до чемпіонату світу.