ПОВІДОМЛЕННЯ

З 30 червня по 4 липня у Словаччині відбувався юнацький чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації. До збірної України увійшла луцька спортсменка Катерина Демчук, яка показала гідний результат. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на прес-службу Луцької міськради.

У змаганнях брали участь дівчата і хлопці віком від 14 до 16 років. Вихованка заслуженого тренера України Анатолія Долинського та тренераа Ігоря Долинського Катерина Демчук виступала у категорії Ж14.

У перший день змагань у командному заліку Катерина Демчук здобула срібні нагороди, лише на кілька секунд відставши від команди Чехії. На третьому місці – збірна команди Росії.

На другий день змагань в особистому заліку спортсменка посіла четверте місце на дистанції «спринту», а на третій день на класичній дистанції – теж четверта, лише на 8 секунд відставши від третього місця.

Спортивна радіопеленгація – вид спорту, в якому учасники за допомогою карти, компасу і спеціального радіоприймача повинні знайти радіопередавачі, що заховані у лісі. Перемагає та команда, яка знайшла усі радіопередавачі за найменшу кількість часу.