ПОВІДОМЛЕННЯ

У Мінську завершилися чемпіонати світу зі швидких та блискавичних шахів серед юнаків та дівчат у вікових категоріях 8, 10 та 12 років. Українські спортсмени продемонстрували хороші результати, посівши призові місця. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на прес-службу Федерації шахів України.

У рапід-турнірі в категорії до 12 років здобула «золото» Анастасія Дубовик, отримавши 8 очок з 9, а у категорії до 10 років на другому місці Анжеліка Ломакіна, в якої 7 очок. Серед інших українських шахісток п’яте місце у категорії до 10 років посіла Софія Ярошенко та десяте у категорії до 12 років – Софія Іваницька.

У бліц-турнірі в категорії до 10 років Людмила Іваницька отримала однакову кількість очок з іншою шахісткою, але додаткові показники залишили нашу спортсменку на другому місці. Анжеліка Ломакіна, яка набрала 6,5 очок, посіла п’яте місце. Анастасія Дубовик з 5,5 очками – на 10-му місці.