ПОВІДОМЛЕННЯ

У місті Пхьончхан, що в Південній Кореї, відбувся етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону серед параолімпійців, на якому волинянка Юлія Батенкова-Бауман отримала третє місце в останній день змагань у категорії жінки стоячи. На цих змаганнях це вже третя нагорода для спортсменки: раніше вона здобула дві срібні медалі. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на Волинські новини.

Перед цим на спринті Юлія мала перше місце, але була дискваліфікована за незначний фальшстарт. А тут вийшла лише бронза, як каже сама спортсменка, через лижі, які не підійшли за змазкою, тому працювали не зовсім правильно.

Юлія Батенкова-Бауман на третьому місці з часом 24:28:4. Цікаво, що друге і перше місця посіли також українці: срібло дісталось Людмилі Ляшенко з результатом 24:28:4, а золото здобула Олександра Кононова, яка впоралась за 23:17.5. Між іншим, протягом усіх змагань чотири п’єдистали були повністю українськими.

«Цей факт ще раз доводить, що наші спортсмени зараз є найсильнішими у світі. І це також означає, що мої основні конкуренти – українки», - наголосила Юлія.

Цей кубок світу є одним із етапів зимового параолімпійського міжсезоння, у якому взяли участь 17 країн світу. Вже 18 березня розпочнеться наступний етап кубку світу з лижних перегонів та біатлону, який відбудеться у японському місті Саппоро.