ПОВІДОМЛЕННЯ

Станіслав Мельничук.

Сьогодні вночі в Бейя-Бланці (Аргентина) завершився Відкритий чемпіонат Аргентини зі спідвею. Друге місце на ньому виборов рівненський гонщик Станіслав Мельничук. Досі українським спідвеїстам не вдавалося завершити тамтешні змагання з таким результатом, повідомляє speedway24.at.ua.

Станіслав протягом змагань, які тривали від 20 грудня, виборов 17 пунктів. Перемогу в фіналі здобув поляк Маріуш Фірлей, третім фінішував лідер загального заліку Гульєрмо Франчетті. Результат ще одного рівнянина, котрий теж брав участь у змаганнях, Віталія Лисака - 1 очко.

- Я був близьким до перемоги у фіналі, однак, падіння стахири зупинило заїзд, у якому я лідирував, - каже Станіслав Мельничук. - В перезаїзді краще виступив Фірлей. Вчора вдалось ретельно підготувати мотоцикл. Їхав на тому, що і під час першого етапу. Результатом задоволений, але прикро, що не вдалось перемогти.

21-річний Станіслав Мельничук – вихованець рівненського спідвею, чемпіон Європи серед пар.