ПОВІДОМЛЕННЯ

21-23 листопада в Білій Церкві, що на Київщині, відбувалися змагання Національного Кубку України з плавання в 25-метровому басейні. Луцькі спортсмени поїхали додому з перемогою, повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на Район.Луцьк.

З Волинської області на змагання приїхали 12 плавців, серед яких чотири майстри спорту України та вісім кандидатів у майстри.

Команда з Волині вперше в історії здобула кубок України. Луцькі спортсмени змагалися у другій підгрупі. Їхніми суперниками були плавці з Вінницької, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Золоту медаль на дистанції 200 метрів виборов Віталій Алпатов. Також він здобув срібну медаль на 200-метровій дистанції з комплексним плаванням. Юлія Смаль здобула срібну медаль на дистанції 50 метрів. Інші представники також посіли високі місця в індивідуальних запливах та естафеті.

Завдяки цій перемозі Волинські спортсмени зможуть виступати наступного року в першій, найсильнішій підгрупі.