ПОВІДОМЛЕННЯ

«Хотіла показати кращий результат, але тішить, що я - найшвидша у Європі»: рівненська легкоатлетка на Олімпіаді посіла сьоме місце

16.08.16, 11:50

0

1700

На жаль, рівнянка легкоатлетка Ольга Земляк на Олімпіаді у Ріо у забігу на дистанції 400 метрів не змогла завоювати «золото». У півфіналі вона зайняла третє місце, проте її результат став особистим рекордом для неї, оскільки 400 метрів пробігла за 50,75 секунди, відставши від другого місця всього на 0,06 секунди. Окрім того, Ольга – перша атлетка, котра за роки Незалежності України, взяла участь у фінальному забігу Ігор. У фіналі вона посіла сьоме місце, пробігши дистанцію за 52,24 секунди.

- Хочу подякувати всім, хто мене підтримував, в соцмережах отримую багато гарних, теплих слів, які надають сил, - сказала після виступу легкоатлетка. – Звичайно, у фіналі хотіла показати ще кращий результат, трохи не вийшло, але тішить, що я найшвидша в Європі. Словом, я задоволена.

26-річна Ольга Земляк народилася у Рівному та закінчила тутешній Національний університет водного господарства та природокористування. За освітою – економіст, однак спорт не полишала ніколи. На чемпіонаті Європи у 2012 році в Хельсинки виграла бігову естафету 4 по 400 метрів, отримавши золоту медаль. Ця перемога відкрила їй шлях до Олімпійських ігор у Лондоні у тому ж 2012 році. Однак там вона посіла лише четверте місце.

Окрім того, на чемпіонаті Європи в 2014 році в Цюриху Ольга завоювала «срібло» в бігу на 400 метрів.