ПОВІДОМЛЕННЯ

В історії українського велоспорту лучанка стала першою призеркою чемпіонату світу з маунтинбайку

14.03.16, 11:38

0

1341

Яна Беломоїна

Яна Беломоїна на змаганнях Cape Epic, які цими днями проходять у Південно-Африканській республіці, у парі з 44-річною Олімпійською чемпіонкою Сабіною Спітц із Німеччини зайняла третє місце.

13 березня вона стартувала на одній з найвідоміших багатоденок у своїй дисципліні, повідомляє xsport.ua. В дуеті з легендарною у маунтинбайку 44-річною Сабіною Спітц, медалісткою трьох останніх Олімпіад (у тому числі, чемпіонкою 2008 року) і дев`яти чемпіонатів світу, вони здолали 26 кілометрів із 700 метрами підйомів. Нагородою за такий нелегкий шлях стало третє місце. Трохи більше однієї хвилини вони програли переможцям прологу Робін де Гроот із ЮАР та Йенни Стенерхаг зі Швеції.

Sport for Good – так називається команда нашої Яни і німкені Сабіни.

У 1990 році Міжнародна спілка велосипедистів офіційно визнала маунтинбайк окремим видом спорту. 1996 року цю дисципліну внесли до програми Олімпійських ігор. Маунтинбайк – досить молодий та екстремальний вид спорту. З англійської назва дисципліни перекладається як «гірський велосипед», що цілком пояснює її суть. Це швидке подолання масивів різної складності.