Появилось видео стрельбы в хмельницком ночном клубе (ВИДЕО)
СООБЩЕНИЕ

Камеры видеонаблюдения ночного заведения "Рафинад" зафиксировали сегодняшние ночные разборки в стиле 90-х.

Напомним, в ночь с 23 на 24 октября около трех часов ночи в ночном клубе «Рафинад» поссорились две компании. Словесная перепалка переросла в драку с применением оружия. Четыре человека получили травмы. В частности, постаждав народный депутат от Хмельницкой Андрей Шинькович.

Читайте также: Народный депутат стрелял по людям в центре Хмельницкого?

Читайте также: Больше новостей Хмельницкой области и Хмельницкого

Поделиться в социальных сетях

Коментировать

Обзор популярных новостей
Читайте также - Криминал

Обсуждают и коментируют
НАПИШИТЕ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ
  • Комментарии 33
  • Правила комментирования
  • Гость
  • Коментировать
24.10.2015 22:17

Провокація влади області

  • Андрій
  • Ответить
24.10.2015 21:56

боятся сильной партии Гереги,потому что он не словом ,а делом доказал,что значит помагать людям и показал как по -настоящему это делать!Многим есть чему поучится!

  • Natalia Lebed
  • Ответить
24.10.2015 21:54

Як завжди перед виборами. Тільки піздно. Нічого інакшого та більш інтелектуального я від компроматорів не очікував

  • Ostap
  • Ответить
24.10.2015 21:53

Провокации власти перед выборами! слава Украине!

  • Natalia Lebed
  • Ответить
24.10.2015 21:53

Бояться діючі чиновники високого рейтингу сильної партії, ось і влаштовують провокації. Зміни прийдуть і всі жителі Хмельницького це прекрасно розуміють і з нетерпінням чекають. "За конкретні справи" завжди підтверджували свою назву. Не просто словами, а ділом допомагали у розвитку області !!!!

  • Варвара
  • Ответить
24.10.2015 21:52

как

  • Natalia Lebed
  • Ответить
24.10.2015 21:27

Банда боїться нових лідерів на Хмельниччині, от і займаються заказухою. Люди розсудять, конкретні справи самі за себе говорять...

  • Сергій
  • Ответить
24.10.2015 21:22

Таке можливе тільки в нашій країні!!!!!!! Команда Герег та політична сила "За Конкретні Справи" багато робили, роблять і я більш ніж впевнений будуть і надалі робити для розвитку Хмельницька та його жителів. Така, чистої води, провокація ще й сталася майже випадково - напередодні самих виборів. Комусь це звісно на руку, але більшість чудово розуміє, що це не випадковість. Ті хто звик обкрадати й нагло грабувати і до того збідніле населення чудово розуміють, що в майбутньому цієї можливості в них може вже й не бути. Тому і йдуть на такі підлі кроки.

  • Артур
  • Ответить
24.10.2015 21:16

Опять возвращаемся к беспределу , страх старой власти толкает ее на провокации. Я верю что партия "За конкретні справи" поставит на место таких вот политических слабаков, которые используют бессовестные грязные методы. Хватит достали!!!

  • Denis Berbatov
  • Ответить
24.10.2015 21:11

А що повинна робити охорона? Заказні козачки отримали відпір, та й годі...

  • Віталій Любчик
  • Ответить
24.10.2015 21:05

Я думаю всі знають навіщо ці провокації перед виборами!? Таким чиним понижати рейтинг Шинковича це принизливо для конкурентів. Бажаю Шенковичу успіху та перемоги на виборах.

  • Александр
  • Ответить
24.10.2015 21:03

Не вірю. Шинкович гарний чоловік. Перш за все його боїться і губернатор Хмельниччини. Тому так і виходить.

  • Коля
  • Ответить
24.10.2015 21:02

Провокация. Не исключу что и Гвоздёв руку мог приложить.

  • Andriy
  • Ответить
24.10.2015 20:48

Однозначна провокація. Партія"За конкретні справи" показує реальну діяльність і роботу. Це багатьом не подобається. От і спробували закрити рупору Гереги - Шиньковичу рот..

  • Єва Бондар
  • Ответить
24.10.2015 20:45

очередная провокация однозначно!, рейтинг партии “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ” весьма высоки.

  • Иван
  • Ответить
24.10.2015 20:44

Ну как так можно?? Заказная провокация. Шиньковича не сломать подобным!

  • Alex
  • Ответить
24.10.2015 20:43

Бояться точно,тому що прийдуть нові люди,і вимитуть всіх Іващуків з Петрунюками ,Прийдуть нормальні інвестори, а не ці покидьки. Тому і бояться Гереги.

  • Макс
  • Ответить
24.10.2015 20:43

Партію "За конкретні справи" одночасно багато центрів впливу. Перш за все боїться ігубернатор Хмельниччини, тому що він на фоні команди Гереги просто бєздєльник. І тому провокація з таким широким поширенням в засобах масової інформації - це чиста заказуха.

  • Алекс
  • Ответить
24.10.2015 20:40

Провокацiя з боку конкурентiв... на місце події виїхали начальник міліції, головний прокурор!!!! І це Все в 3 години ранку!!!! Однозначно - провокація діючої влади!!!!

  • Андрій Кузьменко
  • Ответить
24.10.2015 20:34

На видео понятно, что стало причиной такого поведения. Это не народ-это позор этого народа(((. А ещё ясно, что криминалитет и заказные конфликты продолжают мешать достойным кандидатам двигаться к процветанию Украины!!! Партия "За Конкретнi Справи" достойный кандидат в области! Уверен, что наполнившись полномочиями избирателей Шинькович способен изменить к лучшему положение на местах!!!

  • Igor Lagutin
  • Ответить
24.10.2015 20:22

Напередодні цієї провокації відбувся прямий ефір Шиньковича. Під час нього телеглядачі, які дозвонилась в студію повідомили про тиск людей з боку родини Гвоздьових в Красилівському районі, про звільнення з роботи директорів шкіл. Шинькович досить таки коректно відповів, не підтримував ці плітки. Втім Гвоздьових дуже самолюбиве і мстиве сімейство. Я думаю, що це організував Міша Гвоздьов.

  • Иван Леонтюк
  • Ответить
24.10.2015 20:17

Проти тих людей, хто дбае про інтереси звичайних грамадян завжди були провокациі, пане Андрій-ми Вас підтримуемо, добро переможе!!!

  • Andriy Kharachko
  • Ответить
24.10.2015 19:59

Просто бояться Гереги та його команди.Тому що команда "За конкретні справи" не дасть грабувати селян. Це не подобається Іващукам,Петринюкам.Тому і спробували закрити рот довіреній особі Гереги.Та Шинькович справжній мужик і провокацій не боїться.

  • Sergij
  • Ответить
24.10.2015 19:54

Чомусь мені здається, що вся ця ситуація “чистої води” провокація!!! Рейтинги партїї “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ” надзвичайно високі, тому і бояться конкуренти програти на виборах! А так як добрими справами конкуренти не можуть похвастатись, потрібно придумувати різного роду обговорення для жовтої преси!

  • Иван Леонтюк
  • Ответить
24.10.2015 19:54

Пане Шиньковичу ми Вас підтримуємо. Ми знаємо, що ви дбаєте про інтереси звичайних громадян. Бажаємо Вам справедливої перемоги

  • Andriy Kharachko
  • Ответить
24.10.2015 19:53

Чистейшей воды провокация. А завтра с утра окажется что он еще пьяный беременную женшину сбил. Не надо биться в последней агонии, ох стал он вам семейка гвоздевых (именно с маленькой буквы) по перек горла.

  • Костянтин Волошин
  • Ответить
24.10.2015 19:51

Декілька днів тому дивився прямий ефір Шиньковичем. В студію дзвонили люди та казали про тиск в Красилівському районі від родини Гвоздьових!! Також розповідали про звільнення директорів шкіл. Всі ці плітки він не підтримував. А як відомо, сімейство Гвоздьових мстиве, і таке враження, що це влаштував Міша Гвоздьов...

  • Катерина
  • Ответить
24.10.2015 19:49

Не пойму одного(аж распирает): -почему не наоборот? Не аутсайдеры садятся в калошу перед выборами,а лидеры гонки и симпатий избирателей? не подскажете? -почему такие вещи не присходят с таким смакованием после выборов? КиселёвТВ говорит:"Совпадение??? Не думаю!!!"

  • Иван Леонтюк
  • Ответить
24.10.2015 19:48

Губернатор Хмельниччини боїться партію "За конкретні справи" і тому зробили провокації з таким поширенням через засоби масової інформації. Все це - заказуха.

  • Ігор Біланюк
  • Ответить
24.10.2015 19:42

И все эти "шумные" статьи надо публиковать в ночь перед выборами... ну да, на войне все методы полезны

  • Иван Леонтюк
  • Ответить
24.10.2015 19:41

Шинькович дійсно людина яка робить свою роботу і переймається проблемами простого народу на відміну від діючих керівників .Я вірю в таких людей і підтримую!!

  • Вадим Борнос
  • Ответить
24.10.2015 19:27

В борьбе за власть люди переступают через свои принципы. Семья Гвоздевых не оставляет в покое Андрея Шинковича,после последнего прямого эфира. Такие честные и трудолюбивые народные депутаты,как Андрей Шинькович,не удовлетворяю нынешнюю власть.Чистой воды провокация.

  • ВИКА
  • Ответить
24.10.2015 20:20

Бояться Гереги і його команди і аграрії області, тому що команда "За конкретні справи" не дасть надалі грабувати селянина на його землі. Вже є інвестори, які готові платити за 1 га паю 2,5 - 3 тисячі гривень. А не 1,7, як зараз. І це не подобається Іващукам, Петринюкам і іншим аграріям Хмельниччини. Тому і спробували закрити рупору Гереги - Шиньковичу рот. Але Шинькович духовитий і не зламається під тиском і провокаціями.

  • Иван Леонтюк ВИКА
  • Ответить