PRESS-ЦЕНТР | Западноукраинский информационный портал

PRESS-ЦЕНТР

СООБЩЕНИЕ

И трактористы, и актеры: мобилизованные учатся на Ривненском полигоне воевать

18.08.15, 19:36

2408

 

Без перерв і зупинок, незважаючи на спеку на Рівненському військовому полігоні триває навчання мобілізованих з різних регіонів України. Чоловіки різного віку готуються взаємодіяти у бойових ситуаціях – поки що це ази військової справи, які мають пройти, точніше, згадати всі, незалежно від військової спеціальності. Командування запевняє, що набоїв не шкодують - за день содат може вистріляти кілька остень патронів. 

 

Поделиться
в социальных сетях
Інструктують мобілізованих винятково військові із досвідом участі в АТО. Власне, вся підготовка триває із врахуванням особливостей військових дій на сході.
Тактична підготовка.
Набоїв для військових не шкодують.
Серед мобілізованих багато людей старшого віку – вони намагаються не відставати від молодших колег.
Серед інших мобілізованих – столичний актор Дмитро Лінартович, який зіграв головну роль у військово-пригодницькому фільмі «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». Затребуваний режисерами актор говорить, що жодних преференцій для себе не чекає, адже в умовах військової загрози всі однакові. Дмитро пообіцяв допомогти організувати показ для мобілізованих «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» за участі режисера Михайла Іллєнка.
Навчання тривають на полігоні, незважаючи на аномальну спеку.
Військові вже почали отримувати українські берці, широко розрекламовані радником президента Юрієм Бірюковим. Хоча командири не забороняють під час тактичної підготовки працювати у кросівках – мовляв, під час реальних бойових дій влітку військові їх взувають частіше.
Під час подолання смуги перешкод боєць робить це під кулеметні черги та звуки вибухів – створюється атмосфера, максимально наближена до бойових дій на сході.
Смуга перешкод.
Українська символіка – повсюди, особливо на наметах, в яких живуть мобілізовані.
Нові мобілізовані прибувають на полігон постійно. Серед них є навіть представники ромської національності – із Закарпаття. Неофіційно розповідають, що там були навіть випадки, коли цигани приходили до військкомату добровольцями.