PRESS-ЦЕНТР | Западноукраинский информационный портал

PRESS-ЦЕНТР

СООБЩЕНИЕ

День города в патриотических цветах

01.09.14, 11:00

2212


Рівне відзначило свій День міста. Він весь був присвячений національно-патріотичній тематиці. На майстер-класах на Майдані Незалежності вчили народним ремеслам, на Алеї майстрів продавали безліч вишиванок і жовто-блакитних сувенірів, а музичний супровід протягом цілого дня цілком відповідав настою патріотично-сімейного свята. Тому й хед-лайнерами дня стали не шоу-бізнесові «зірки», як завжди, а Заслужена капелла бандуристів, в якій, як виявилось, працюють і рівняни. Попри незвичність такого підходу, виступ колективу народної музики викликав гучні емоції публіки. Завершилось все зворушливим моментом – родичам загиблих на Майдані рівнян вручили відзнаки «Почесних громадян міста», що, звісно, не могло не викликати сліз, вологі очі були навіть у міського голови Володимир Хомка. Тому й фінальний гімн України, знову проспіваний усім натовпом, звучав особливо.

Поделиться
в социальных сетях
Вітання рівнянам передав командир катера "Рівне"
Брат Олександра Храпаченка, дружина Валерія Опанасюка Вікторія та донька Георгія Арутюняна Ашхен із опікункою Анною Адамчук
На "Лебединці" влаштували "Місто щастя" із такими батутами-гігантами
У парку ім. Шевченка рівняни могли вдосталь нафотографуватися із експонатами ковальського фестивалю "Металеве серце України"
Свято ковалів у парку Шевченка збирало як дорослих майстрів, так і дітей
До Рівного приїхали ковалі із Японії та Голандії.
І як тут пояснювати дитині?
Танцювальний флеш-моб на майданчику біля "Злата Плази"